Mēs cenšamies lai Jūsu iepirkšanās ROMBOUTS.LV interneta veikalā, būtu pēc iespējas vienkāršāka un piegādes būtu pēc iespējas ātrākas! Tieši tādēļ, mums ir nepieciešama pēc iespējas precīzāka informācija no Jums, ko Jums prasām.

Kad personas informācija tiek saņemta?

Tad, kad jūs pasūtat preci ROMBOUTS.LV interneta veikalā, kad uzdodat jautājumus par produktiem, to pasūtīšanu un piegādi. Arī tad, kad komentējat mūsu paziņojumus.

Kādam nolūkam mēs izmantojam personas informāciju?

Visa informācija par jums tiek izmantota priekš:

  • Lai dotu jums informāciju, par jūsu pasūtījumiem (lai informētu jūs par to, kur un kad jūs saņemsiet savu pasūtījumu);
  • Lai piegādātu jūsu pasūtījumu uz pareizo adresi;
  • Atbildēm uz pieprasījumiem vai citiem jautājumiem;
  • Lai sūtītu jums jaunumus, kas saistīti ar RED ROSE SIA uzņēmumu.

Kādi personas dati tiek apkopoti?

Visi dati, kas ir nepieciešami pasūtījumam un mārketinga vajadzībām:

  • Pasūtījuma informācija;
  • Kontaktinformācija (e-pasts, telefona nr.).

Kā personīgā informācija tiek uzglabāta?

Visa personīgā informācija tiek saņemta un uzglabāta droša veidā (atbilstoši SSL (Angl. Secure Socket Layer) sertifikātam) un tiek lietota konfidenciāli. Mēs nenodosim jūsu personīgo informāciju trešajām personām (izņemot gadījumus, kas ir atļauti ar “Valsts likumdošanas” noteikumiem). Jūs vienmēr varat sazināties ar mums un noskaidrot, kādu informāciju mēs izmantojam, saglabājam, dzēšam vai mainām.

Cik ilgi dati tiek glabāti?

Ja vien nav norādīts citādi, mēs aizsargāsim jūsu datus:

  • Pieteikšanās sesijas informācija tiek glabāta 30 dienas pēc tās aizvēršanas.
  • Visi citi personas dati, uz kuriem attiecas šī datu aizsardzības politika – līdz jūsu konts tiek izdzēsts vai jūs mums liedzat piekļuvi šiem datiem.

Kad un kādi mārketinga e-pasti tiks nosūtīti?

Jūs varat abonēt mūsu e-pasta jaunumus ar mārketinga informāciju un īpašiem piedāvājumiem. Abonējot jaunumus, jūs atļaujat pārvaldīt savu e-pastu, lai mēs varētu jums nosūtīt mārketinga informāciju.
Jebkurā laikā varat atcelt atļauju turpināt mārketinga e-pasta saņemšanu, noklikšķinot uz “vairs nesaņemt šos jaunumus” vai paziņot mums uz vispārējo e-pastu.

Vai dati tiks nodoti trešajām personām?

Jūsu dati var tikt pārsūtīti trešajām personām, ja tas ir nepieciešams mūsu pakalpojumu vai funkciju nodrošināšanai (piemēram, jūsu adrese tiek nosūtīta kurjeram piegādes nodrošināšanai, Luminor Bank AS – maksājuma sistēmas nodrošināšanai). Mēs garantējam, ka šīs puses apņemas apstrādāt šos datus atbildīgi un saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem.
Visos citos gadījumos jūsu dati trešajām personām tiks pārsūtīti tikai tad, ja būsiet devis atļauju vai piekļuvi.

Kādas sīkdatnes tiks izmantotas?

Sīkdatnes, kuras tiek izmantotas mūsu vietnē, ir nepieciešamas mūsu vietnes funkcionalitātei un darbībai. Šīs sīkdatnes ļauj veiksmīgi iegādāties preci vai izmantot elektronisko norēķinu sistēmu. Lielākā daļa šo sīkdatņu tiek izdzēstas no jūsu ierīces pārlūka sesijas beigās. Nepieciešamajos sīkfailos saglabāto informāciju mēs izmantojam tikai vēlamo pakalpojumu un funkciju nodrošināšanai. Kad jūs pirmo reizi apmeklējat mūsu vietni, mēs lūdzam jūsu piekrišanu sūtīt papildu sīkfailus uz jūsu ierīci. Šīs sīkdatnes var noraidīt, tomēr tās mums palīdz:

  • Noteikt, cik apmeklētāju apmeklē mūsu vietni, kāda ir viņu uzvedība un kuras vietnes lapas viņi apmeklē. Tas palīdz mums uzlabot mūsu vietnes veiktspēju un padarīt to lietotājam draudzīgāku.
  • Noteikt, kad jūs atkārtoti apmeklējat mūsu vietni.

Mums ir pilnas tiesības lai papildinātu vai pilnībā mainītu Privātuma politikas noteikumus un nosacījumus! Par to mēs jūs informēsim iepriekš mūsu interneta veikalā.

Par datu informāciju vai citām izmaiņām, varat sazināties ar mums izmantojot mūsu kontaktus.