Kafija Rombouts ‒ augstākās kvalitātes kafija!

Beļģijas kafija ROMBOUTS ‒tas nav tikai zīmols, kuru ciena gardēžu vidū visā pasaulē. Šī uzņēmuma produkcija iemieso īpašu filozofiju.

Kafijas Rombouts ražotāji nevis vienkārši priecē savus patērētājus ar aromātisku uzmundrinošu dzērienu, bet veic izglītojošu darbību, cenšoties padarīt labāko espreso pieejamu katram kafijas cienītājam.

Stāsts, kurā apvienota mīlestība un tradīcijas

Rombouts produkcijas kvalitāte pierādīta ar laiku, uzņēmumu dibināja 1896.gadā Franciskus Rombouts. Izmantojot vislabākās «Arabikas» 12 šķirnes no Dienvid‒ un Centrālamerikas, viņš virtuozi kupažēja un termiski tās apstrādāja, radot visaugstākās kvalitātes produktu gammu ar unikālu garšu.

1966.gadā uzņēmumam Rombouts piešķīra Beļģijas Karaliskās Garantijas Turētāja titulu (augstākais sasniegums nerimstošā cīņā par produkcijas kvalitāti). Tādu titulu var uzskatīt ne tikai par iemeslu lepnumam, bet arī produkcijas nevainojamas kvalitātes garantijai.

Mēs piedāvājam tikai labākos produktus

Šobrīd uzņēmums Koffie F.Rombouts N.V. paliek ģimenes. Tas ir koncerns, kurā iekļautas apmēram 600 dažādas firmas, kuru darbība saistīta ar kafiju.

Šīs markas speciālisti turpina ieviest inovatīvas tehnoloģijas un stingri kontrolēt izlaistās produkcijas kvalitāti.

Lūk, kāpēc Beļģijas kafija Rombouts paliek populāra kafijas cienītāju vidū no dažādiem pasaules nostūriem.

 Rombouts

Kafija Rombouts – karaliska kafija

Beļģijas tirdzniecības markas Rombouts kafiju ļoti ciena pasaulē. Uzņēmums ir viens no oficiāliem Beļģijas karaliskā nama piegādātājiem. Kafija teicami tonizē, palīdz uzmundrināties, tai piemīt patīkams aromāts un oriģināla garša.

Kafijas Rombouts tirdzniecības līnijā ‒ vienīgi dabīga, pupiņu vai maltā kafija, kā arī iepakota kapsulās un paketes filtros.

KĀPĒC KAFIJA ROMBOUTS?

cofe vishego katsestva

AUGSTĀKĀS KVALITĀTES KAFIJA!

zerna

LABĀKO ŠĶIRŅU GRAUDI!

Vkusnij i aromatnij

GARDA UN AROMĀTISKA KAFIJA!

udovoljstvie v kazdoj tsashke

PRIEKS KATRĀ KAUSĀ!